You are here: Home » web_cat » Atrakcyjny pokój dla dziecka » Ciekawe fototapety

Ciekawe fototapety

Autor: nouknouk
Oryginalne aranżacje wnętrz idealnie korespondują ze współczesnym stylem. Pole do popisu jest spore, dlatego efekt zależy od wyobraźni, ale też od dobrego smaku. Ściany to potężne wyzwanie. Tapeta, lateksowa farba, a może lepiej odmienić zupełnie dom?

W latach 90-tych nadeszła moda na tapety, które rywalizowały z mieszkaniami wyłożonymi boazerią. Pomalowanie pokoju jest najłatwiejsze, daje też opcję szybkiej zmiany, gdy znudzi nam się kolor. Coraz więcej ludzi używa agresywnych kolorów i bawienie się kolorami w eleganckich domach jest już normą.

Jeśli pragniesz poznać inny analogiczny punkt widzenia na podnoszoną w tym materiale sprawę, to przeczytaj więcej w tym opracowaniu, które pogłębi Twą wiedzę.

Czarno-różowa kuchnia jest odważnym pomysłem, ale takie połączenie łatwiej ujrzeć u znajomych, nie tylko w Internecie.

Rośliny samoprzylepne

Modne stają się naklejki na ścianę . Awangardowe wzory, secesyjne bratki lub drzewka w odważnym kolorze. Trzeba przygotować widoczne miejsce i szybko ozdobić je modnym wzorem – podobnie łatwo można się go odkleić. W pokojach dzieci, zaraz nad spaniem mama może przykleić króliczka z ukochanej bajki i tworzyć całe historie z wybranymi zwierzątkami. Dzięki naklejkom można też zamienić pokój najmłodszych w wesołą łąkę.

Ściana jako dzieło sztuki

Fototapety kojarzą się znowu z końcem wieku i nieśmiertelną meblościanką, w każdym razie dzisiaj nie muszą demonstrować leśnego wodospadu. Współczesna fototapeta może przedstawiać to, czego sobie życzymy. Zwolennicy pięknych zdjęć wybiorą rzeczywiście wyjątkowe ujęcia dzikiej natury lub widok tętniącego życiem miasta, co idealnie łączy się industrialna konwencją. Abstrakcyjne obrazy nie powinny zajmować całej powierzchni, dużej ściany, dobrze, żeby mogły być wprowadzone jako najważniejszy akcent, ale również z dobranym kolorem farb.

Panele szklane

W kuchni, a nawet łazience tak naprawdę nie musi panować glazura. Panele ze szkła to dobra alternatywa dla płytek. Pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami każdy może zamieścić sobie retro szlaczki lub rustykalne wzory na szklanych płytach. W łazience takie szkło w kolorze intensywnego, dobrze oświetlone, może zrobić niezłe wrażenie na wszystkich. To faktycznie rozwiązanie dla uwielbiających elegancję i przy okazji lekką ekstrawagancję. dom (wypatrz promocje)