Oldskulowe mieszkanie

Nie wiesz, w jakim stylu umeblować swoje lokum? W tym krótkim tekście udowadaniamy, że rozsądnie jest zdecydować się na dawne wzorce. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są najtańsze, gdyż najlepiej wybierać antyki. A te, jak wiemy, sporo kosztują. Jest to zatem design dla osób zasobnych, którzy pragną udekorować mieszkanie z dawnym gustem, ignorując dzisiejsze trendy, stawiające generalnie na użyteczność.

Jeżeli znasz w swoim mieście dobre antykwariaty, idź do nich – czasem da się znaleźć tam prawdziwe skarby. Powinieneś zakupić eleganckie biblioteczki, gdyż domostwo w stylu starym ma zawierać górę książek. Prawda jest okropna, dziś mało kto czyta, a w willach bogatszych ludzi przeważa fascynacja dobrami materialnymi, a nie strawą duchową. Trzeba rozejrzeć się za starymi kuframi podróżnymi, które mogą służyć jako miejsce na różne rzeczy.

Domowa biblioteka

Autor: http://www.shelterness.com
Źródło: http://www.shelterness.com

Należy mieć na uwadze, że domostwo w dawnym stylu ma być przede wszystkim przytulne. Wybierz zatem miękkie meble z drewna i materiałów. Wiedz, że wszystko powinno być utrzymane w tym samym klimacie – jedynymi elementami, które mogą przypominać o teraźniejszości, są rozmaite sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak radio czy kuchenka elektryczna.

Kiedy będziesz zdania, że znajdujący się w tym serwisie wpis jest godny uwagi, kliknij tutaj, a znajdziesz więcej info (http://www.abimeble.pl/krzesla-i-fotele-konferencyjne/) podobnych tekstów.

Pomieszczenia muszą być oświetlone światłem o miłej barwie, by zagwarantować domowi przytulny charakter.

Jeśli masz czas, możesz zmienić twoje sprzęty tak, by przypominały antyki. Pecetowi zrób w tym miejscu obudowę w stylu steampunka, a na biurku wstaw gramofon. Możesz też stworzyć stylową obudowę na TV. Sporo interesujących gadżetów wymyślonych przez wielbicieli steampunku poznasz w sieci. Warto przeznaczyć trochę pieniędzy na przedmioty, które sprawią, że twoje domostwo stanie się wyjątkowe. Poszukaj na ogłoszeniach sprawnych gramofonów, takie sprzęty to niesamowity wehikuł czasu, przenoszący lokatorów do tajemniczego 19. wieku.