You are here: Home » web_cat » Jak najlepiej zaprojektować kuchnie » Urządzamy kuchnię

Urządzamy kuchnię

Odświeżanie kuchni wymaga zaplanowania jej nowego wnętrza. Oldschollowa, a może nowoczesna i nietypowa kuchnia? Odrobina awangardy zapewne nikomu nie zaszkodziła.

Kuchnia

Autor: Franke
Źródło: FRANKE

Nowoczesny wystrój ofiarowuje nieznane dotąd pomysłów. Nie musimy trzymać się twardych zasad wpajanych przez konwencje i można z czystym sumieniem poddać się trendom, dowolnie je mieszając. Wystarczy wpisać „akcesoria meblowe sklep” i wyszukamy miejsce, którego potrzebujemy, oprócz pełnego portfela.

Kuchnia otwarta na salon

Kuchnia otwarta na salon to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Niewielkie wnętrza wymagają scalenia kuchni z salonem – to oczywisty sposób na wyeksponowanie przestrzeni. Złączenie kuchni z jadalnią i salonem nie należy do najłatwiejszych – wymaga przemyślenia planu. Granicę między pokojami może wyznaczać jedynie linia podłogi: w kuchni należy wybrać gustowne płytki. Innym sposobem może być zarezerwowanie fragmentu kuchni na barową ladę, która przy okazji powiększy przestrzeń do kuchennych aktywności.

Istotne, aby w ciasnej kuchni tak zaaranżować ustawienie wyposażenia, żeby półki pomieściły jak najwięcej, zabezpieczając w taki sposób przed bałaganem. Przydatne mogą być np. kosze obrotowe, które pozwolą zachować ład.

Ukryj kuchenny chaos

Kosze cargo to najciekawsza propozycja na wygospodarowanie miejsca w kuchni. Te wysuwane kosze do szafek ułatwią trzymanie małych sprzętów. Głębokie szafy i szuflady to najskuteczniejszy sposób na ogarnięcie garnków i sprzętów kuchennych.

Kuchnia pełna niespodzianek

Współczesne wnętrza to ostre i odważne formyoraz kolory. Dobrym połączeniem jest biały i czarny. Wydaje się, że czarna kuchnia nie może być odpowiednim wnętrzem na chwilę wytchnienia dla całej rodziny, ale kreatywny pomysł, pozwala wyjątkowo wykorzystać ten kolor.

Jeżeli ten wpis Cię zaciekawił, to kliknij ten odnośnik, to bardzo użyteczny artykuł (http://www.north.pl/rezystory-bezpiecznikowe,g672374.html), który przedstawia analogiczne treści.

Eleganckie wnętrze w czerni świetnie komponuje się z jasnymi ścianami i chromowanymi detalami. Minimalistyczne wnętrze nie będzie wyglądało pretensjonalnie, a dodatki dopasowane bez przesady zadecydują o charakterze kuchni. Błyszczące meble z płyty dopełni stylowy sprzęt AGD: czarna lub srebrna lodówka jest świetnym pomysłem.

Modernistyczna kuchnia to także charakterystyczne odcienie jak choćby pomarańcz, ostra zieleń i kobalt. Ostateczny kształt zależy od temperamentu lokatorów. Kuchnia – bezpłatny dostęp

Źródło: reling.pl